Get Adobe Flash player

Tytuł „Najlepszego..” w WTZ przynany

          27 listopada obchodziliśmy już po raz czwarty nasze wspólne święto – Dzień Uczestnika i Pracownika WTZ. Tradycyjnie odbyły się wybory na Uczestnika Roku 2014, które w tym roku przeprowadziła Pani Kierownik wraz z Samorządem Uczestników WTZ.

            Zwycięzcę wyłoniono w trakcie demokratycznych wyborów spośród kandydatów wytypowanych przez każdą z siedmiu pracowni. W bieżącym roku tytuł przypadł Jakubowi Niemcowi, który jest uczestnikiem WTZ od sierpnia br. i w tak krótkim czasie zdążył zaskarbić sobie uznanie oraz sympatię kolegów i koleżanek.

            Jakub, oprócz listu gratulacyjnego, otrzymał nagrodę rzeczową oraz liczne gratulacje. Słowa podziękowania otrzymał także Pan Marian Kurcoń – Instruktor pracowni stolarskiej, w której Jakub realizuje swój Indywidualny Plan Rehabilitacji.

             Dzień Uczestnika i Pracownika WTZ jest okazją do doceniania całorocznych wysiłków i pracy włożonej w realizację terapii zawodowej i społecznej zarówno uczestników jak i pracowników, toteż w finale dzisiejszego dnia odbył się wspólny obiad      w restauracji Alibaba w Brzozowie.

                                                                                                    E. L.

bwd  Strona 1/2  fwd